ERJ-PA3F46R4V
MFR.Part #
ERJ-PA3F46R4V
JLCPCB Part #
C4134538
Description
-55℃~+155℃ 333mW 46.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS