ERJ-PA3F4641V
MFR.Part #
ERJ-PA3F4641V
JLCPCB Part #
C4258552
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.64kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS