ERJ-PA3F4320V
MFR.Part #
ERJ-PA3F4320V
JLCPCB Part #
C4233049
Description
-55℃~+155℃ 250mW 432Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS