ERJPA3F4301V
MFR.Part #
ERJPA3F4301V
JLCPCB Part #
C543365
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS