ERJ-PA3F42R2V
MFR.Part #
ERJ-PA3F42R2V
JLCPCB Part #
C4242887
Description
-55℃~+155℃ 250mW 42.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS