ERJ-PA3F4220V
MFR.Part #
ERJ-PA3F4220V
JLCPCB Part #
C4343994
Description
-55℃~+155℃ 333mW 422Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS