ERJ-PA3F3920V
MFR.Part #
ERJ-PA3F3920V
JLCPCB Part #
C4116572
Description
-55℃~+155℃ 250mW 392Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS