ERJPA3F3902V
MFR.Part #
ERJPA3F3902V
JLCPCB Part #
C543382
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS