ERJ-PA3F3652V
MFR.Part #
ERJ-PA3F3652V
JLCPCB Part #
C4312590
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS