ERJ-PA3F3400V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-PA3F3400V
JLCPCB Part #
C3924341
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 340Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS