ERJ-PA3F3321V
MFR.Part #
ERJ-PA3F3321V
JLCPCB Part #
C3987461
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS