ERJ-PA3F3161V
MFR.Part #
ERJ-PA3F3161V
JLCPCB Part #
C3976387
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.16kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS