ERJ-PA3F2673V
MFR.Part #
ERJ-PA3F2673V
JLCPCB Part #
C4086186
Description
-55℃~+155℃ 250mW 267kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS