ERJ-PA3F2432V
MFR.Part #
ERJ-PA3F2432V
JLCPCB Part #
C4203550
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS