ERJ-PA3F2371V
MFR.Part #
ERJ-PA3F2371V
JLCPCB Part #
C4336562
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS