ERJ-PA3F22R1V
MFR.Part #
ERJ-PA3F22R1V
JLCPCB Part #
C4171448
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS