ERJPA3F22R0V
MFR.Part #
ERJPA3F22R0V
JLCPCB Part #
C441911
Description
-55℃~+155℃ 150V 22Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS