ERJ-PA3F2261V
MFR.Part #
ERJ-PA3F2261V
JLCPCB Part #
C4161449
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS