ERJ-PA3F2213V
MFR.Part #
ERJ-PA3F2213V
JLCPCB Part #
C3916463
Description
-55℃~+155℃ 221kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS