ERJ-PA3F21R5V
MFR.Part #
ERJ-PA3F21R5V
JLCPCB Part #
C4107322
Description
-55℃~+155℃ 21.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS