ERJ-PA3F1961V
MFR.Part #
ERJ-PA3F1961V
JLCPCB Part #
C3938114
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS