ERJ-PA3F1912V
MFR.Part #
ERJ-PA3F1912V
JLCPCB Part #
C4226927
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS