ERJPA3F1803V
MFR.Part #
ERJPA3F1803V
JLCPCB Part #
C543394
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS