ERJPA3F1802V
MFR.Part #
ERJPA3F1802V
JLCPCB Part #
C543376
Description
-55℃~+155℃ 150V 18kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS