ERJ-PA3F16R2V
MFR.Part #
ERJ-PA3F16R2V
JLCPCB Part #
C3963484
Description
-55℃~+155℃ 16.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS