ERJ-PA3F1692V
MFR.Part #
ERJ-PA3F1692V
JLCPCB Part #
C4090472
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS