ERJ-PA3F1690V
MFR.Part #
ERJ-PA3F1690V
JLCPCB Part #
C4110917
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS