ERJ-PA3F13R7V
MFR.Part #
ERJ-PA3F13R7V
JLCPCB Part #
C4084851
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS