ERJ-PA3F1333V
MFR.Part #
ERJ-PA3F1333V
JLCPCB Part #
C3931659
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS