ERJ-PA3F12R1V
MFR.Part #
ERJ-PA3F12R1V
JLCPCB Part #
C4025743
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS