ERJ-PA3F1240V
MFR.Part #
ERJ-PA3F1240V
JLCPCB Part #
C4069436
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS