ERJPA3F1201V
MFR.Part #
ERJPA3F1201V
JLCPCB Part #
C543355
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS