ERJ-PA3F11R5V
MFR.Part #
ERJ-PA3F11R5V
JLCPCB Part #
C4108023
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS