ERJ-PA3F1153V
MFR.Part #
ERJ-PA3F1153V
JLCPCB Part #
C4074788
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS