ERJ-PA3F1052V
MFR.Part #
ERJ-PA3F1052V
JLCPCB Part #
C3993939
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS