ERJ-PA3F1020V
MFR.Part #
ERJ-PA3F1020V
JLCPCB Part #
C4000722
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS