ERJPA3F1000V
MFR.Part #
ERJPA3F1000V
JLCPCB Part #
C441916
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 150V 333.333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS