ERJ-PA3D9760V
MFR.Part #
ERJ-PA3D9760V
JLCPCB Part #
C4308979
Description
-55℃~+155℃ 250mW 976Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS