ERJ-PA3D8452V
MFR.Part #
ERJ-PA3D8452V
JLCPCB Part #
C4147543
Description
-55℃~+155℃ 250mW 84.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS