ERJ-PA3D8251V
MFR.Part #
ERJ-PA3D8251V
JLCPCB Part #
C4292235
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS