ERJ-PA3D73R2V
MFR.Part #
ERJ-PA3D73R2V
JLCPCB Part #
C4004604
Description
-55℃~+155℃ 333mW 73.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS