ERJ-PA3D64R9V
MFR.Part #
ERJ-PA3D64R9V
JLCPCB Part #
C4230812
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS