ERJ-PA3D6190V
MFR.Part #
ERJ-PA3D6190V
JLCPCB Part #
C4303920
Description
-55℃~+155℃ 250mW 619Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS