ERJ-PA3D6041V
MFR.Part #
ERJ-PA3D6041V
JLCPCB Part #
C4244977
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.04kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS