ERJ-PA3D57R6V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-PA3D57R6V
JLCPCB Part #
C4029034
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 57.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS