ERJ-PA3D5601V
MFR.Part #
ERJ-PA3D5601V
JLCPCB Part #
C4214470
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS