ERJ-PA3D5490V
MFR.Part #
ERJ-PA3D5490V
JLCPCB Part #
C4264803
Description
-55℃~+155℃ 333mW 549Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS