ERJ-PA3D51R0V
MFR.Part #
ERJ-PA3D51R0V
JLCPCB Part #
C4167265
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS