ERJ-PA3D5111V
MFR.Part #
ERJ-PA3D5111V
JLCPCB Part #
C3949223
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.11kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS