ERJ-PA3D4320V
MFR.Part #
ERJ-PA3D4320V
JLCPCB Part #
C4216390
Description
-55℃~+155℃ 333mW 432Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS